אוכל דרוזי מסורתי

אוכל דרוזי מסורתי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

אוכל דרוזי מסורתי הוא מזון המבוסס על בריאות, חומרי גלם טריים ודרך הכנה המפיקה ממרכיבי המזון את מקסימום הטעם.

מהו אוכל דרוזי מסורתי?

אוכל דרוזי מסורתי
על אוכל דרוזי מסורתי

אוכל דרוזי מסורתי כולל דרך הכנה מסורתית, שימוש בחומרי גלם טריים ובתבלינים המעניקים לאוכל את טעמו האופייני. האוכל מבוסס בעיקר על ירקות, קטניות ודגנים שהייתה כל משפחה מגדלת בשדות, או רוכשת בשוק המקומי. גם מנות הבשר הן עשירות ומגוונות וכוללות כבש, עוף ובשר בקר. האוכל הדרוזי המסורתי כולל מנות אופייניות, כגון:

  • ממולאים – שפע של ממולאים צמחוניים או בשריים. למשל עלי כרוב הממולאים באורז, עם או בלי בשר, בתיבול ובדרך ליפוף מיוחדת. כמו כן עלי גפן ממולאים, שהמקור שלהם בלבנון והם ממולאים באורז ובבשר טחון, בשמן זמית ואף בעגבניות. כמו כן ניתן למצוא קישורים הממולאים באורז, בדרך כלל ללא בשר, עם ניחוח קל של קינמון .
  • מנות בשריות – שפע של  מנות טעימות, טריות ומיוחדות הכוללות בשר, ירקות, אורז ותבלינים. למשל אל חוסה – בשר בקר שמבושל בשמן זית ביחד עם צנוברים ובצל, כובה – כופתאות בשר כבש עטופות בבורגל ברטבים שנים, פאסוליה – תבשיל שעועית לבנה עם בשר ורסק עגבניות, ברמות חריפות שונות. ועוד.
  • בורגול – בורגול הוא מרכיב עיקרי באוכל הדרוזי והוא נמצא בשימוש במנות רבות. הן במנות הבשריות כבורגול והן במנות ללא בשר, כמנזלה – תבשיל חצילים המטוגן עם מצל ומבושל עם חומוס ועגבניות, מערביה – פתיתי בורגול עם שמן זית וקמח, המוגשים צד רוטב המוכן מבשר עוף, חומוס ותבלינים.
  • מנות מהצומח – האוכל הדרוזי המסורתי עושה שימוש רב בירקות ועשבי מאכל. למשל עולש שאוכלים מבושל או טרי, עכוב – ירק שנאסף באביב בצפון הארץ ועוד.
  • מנות נוספות – כמובן שהמטבח הדרוזי מגיש לצד כל אלה מנות נפוצות כגון חומוס פול, לבנה, סלטי ירקות ועוד.

קייטרינג המבוסס על תפריט דרוזי

אנו עובדים עם מאות לקוחות ברחבי הארץ ומספקים להם קייטרינג דרוזי איכותי. אנו מתאימים את דרך ההכנה וחומרי הגלם לדרישות הלקוח, למשל אוכל דרוזי כשר או אוכל דרוזי מסורתי ברמות חריפות שונות. הקייטרינג שלנו מתאים למגוון אירועים, בין אם קטנים ובין אם גדולים. אנו יכולים לספק רק את המנות העיקריות לאירועים קטנים, או קייטרינג שלם לאירועים גדולים. אתם מגדירים את התקציב, ואנו כבר נדאג לאוכל טעים. השאירו פרטים באתר והתקשרו, ונציג מטעם חברת אום ח’ליפה יחזור אליכם עם פרטים על אוכל דרוזי מסורתי, טעים וטרי.

להצעת מחיר צרו קשר