גרילמן לאירועים פרטיים בבית

אנשים רבים מבינים מדי שנה כי האמרה לפיה “אין כמו בבית” עשויה להיות נכונה גם בתחום האירועים. כאשר האירוע הוא קטן ולכן גם אינטימי, ההחלטה לערוך אותו ב”מגרש הביתי” מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות, לרבות יצירת אווירה חיובית, צמצום מאסיבי של עלויות הפקת האירוע ואפשרות לארגן אותו על פי הצרכים הנקודתיים של מי שעתיד לקחת בו חלק. מן העבר השני של המשוואה, ארגון אירוע בבית אינו פשוט בהכרח, כאשר יש גורמים רבים ומגוונים עימם נדרש ליצור קשר.

הבחירה, בגרילמן לאירועים פרטיים בבית נראית מובנת מאליה, במצב הדברים הזה, כאשר רוצים לקבל את ההחלטה המושכלת צריך לשים דגש על לא מעט פרמטרים.

התפריט כן קובע

ההבדל העיקרי בין חברות המציעות קייטרינג לאירועים קטנים הוא בסוג האוכל, כמו גם ברמה שלו. צריך לקבל כצעד ראשון החלטה לגבי התפריט שבוחרים: עוד לפני שמחליטים על מנות ספציפיות, ניתן להחליט למשל האם הקייטרינג יהיה בשרי, או שמא על טהרת האוכל החלבי (לכל בחירה שכזו יש יתרונות משלה). אופציה אחרת היא לפנות מראש לסוג מסוים של מטבח קולינרי, למשל תפריט אסייתי לעומת תפריט מערבי, ארץ ישראלי או אירופאי. כאשר מחליטים על סגנון – וניתן בהחלט לשלב בין מספר מטבחים – נדרש להיכנס לעובי התפריט ולהתחיל לבחון מנות ספציפיות, כולל טעימה שלהן.

חשוב לוודא את ההתאמה של החברה לאירוע הספציפי בפרמטרים שונים. מועד האירוע ואזור מתן השירות של החברה הם הכול חוץ מקבועים, כאשר לצד זה נדרש לראות מהי ההתמחות של החברה באירועים בסדר גודל קטן עד בינוני. יש חברות אשר מתמחות בעיקר באירועים גדולים, למשל, או לחילופין – מציעות את שירותיהן רק כאשר יש באירוע סף אורחים מינימלי מוגדר.

סל השירותים של החברה

חברות הקייטרינג נבדלות ביניהן לא רק בתפריט שהן מציעות, אלא גם בסל השירותים שלהן. סוגיה זו נחשבת למשמעותית במקרה של ארגון אירוע בבית, כיוון שהארגון לרוב נעשה מאפס. חשוב לראות מה בדיוק החברה מציעה ובאילו תנאים, כאשר שירותים נלווים שהיא עשויה לספק – למשל, אספקת כלי הגשה או הגשת האוכל לאורחים – עשויים לסייע להפוך את ארגון האירוע ואת ההתנהלות במהלכו לפשוטים יותר. יש חברות רבות שמציעות גמישות מלאה מהבחינה הזו, כך שכל לקוח שלהן יכול להרכיב לעצמו סל שירותים המותאם לו באופן אישי.

נקודת ההתחלה שלכם בכל אחד מהמקרים צריכה להיות מילוי טופס הזמנת קייטרינג לאירוע דרך האתר שלנו.

חוגגים אירוע בקרוב? מעדיפים גרילמן לאירועים פרטיים בבית? הזמינו את אום ח’ליפה, קייטרינג דרוזי משפחתי אותנטי בעל ניסיון עשיר באירועים מכל הסוגים. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב