דוכני מזון

בכל קרנבל או הפנינג תופסים דוכני המזון מקום של כבוד ביצירת האווירה, לא פחות משהם משביעים את אורחי האירוע. בשנים האחרונות הפכו הדוכנים לאטרקציה מובילה גם בסוגים שונים של אירועים. ניתן למצוא דוכני מזון באירועים משפחתיים, בחתונות, בבר מצוות, במסיבות של ימי הולדת, באירועים לילדים וכן הלאה.

דוכני מזון – מחטיף ועד גורמה       

כאשר מזמינים דוכני מזון למסיבה, לאירוע, לקבלת פנים וכדומה, כדאי להעדיף דוכנים מקוריים, מיוחדים, כאלה שמעניקים גם טעם וגם אווירה. הדבר הנכון ביותר הוא להעדיף דוכנים שבהם מכינים את מנות הכיבוד מול עיני האורחים כך שהכנת המזון הופכת לחלק נכבד מהחוויה.

דוכני מזון איכותיים, שמנוהלים באופן מקצועי, מספקים טעם נהדר גם כאשר מדובר בארוחה קלה. עם זאת, לצד דוכנים שמציעים חטיפים שונים, חמים או קרים, ניתן למצוא גם דוכנים שבהם מציעים ארוחה של ממש ולעיתים – אפילו ארוחת גורמה.

דוכנים לילדים ולמבוגרים

דוכני המזון יכולים להיות מותאמים לגילאים שונים. יש דוכנים שפונים באופן ברור לטווח הגילאים הצעיר. דוכנים אחרים מציעים טעמים מתוחכמים יותר, שלא יתאימו במיוחד לחיך של ילדים צעירים. במידה ומזמינים כמה וכמה דוכנים לאירוע וכאשר טווח הגילאים של המוזמנים מגוון, כדאי לדאוג לכך שיהיו דוכנים לילדים וכן גם דוכנים למבוגרים. לעיתים, כאשר מדובר בדוכנים שבהם מגישים שווארמה, קציצות, חומוס צנובר או תבשילי אורז למיניהם, הרי מדובר במענה שמתאים כמעט לכל גיל וכמעט לכל טעם.

מקצוענים בדוכני מזון

לא כל חברת קייטרינג יכולה להציע שירות של דוכני מזון לאירועים ברמה גבוהה. במידה ואתם מחפשים דוכני מזון לאירוע מכל סוג, תוכלו לפנות לחברת הקייטרינג המשפחתית של אום ח’ליפה, המספקת דוכנים עם מגוון סוגי מאכלים ותבשילים בהכנה מקצועית והגשה מכל הלב. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב