חברות קייטרינג

כל אירוע מכובד, צריך לכלול אוכל שיענג את הנוכחים, וישאיר זיכרון מתוק בלבבות המוזמנים. לא פעם, יוצא שאיכות האוכל ואופן ההגשה הם אלה שקובעים את “מוצלחות” האירוע. לשם כך קיימות חברות קייטרינג רבות ושונות, המספקות שירותים לאירועים באולמות, בגני אירועים, אצלכם בחצר או אפילו בטבע.

איך בוחרים חברות קייטרינג?

לפני שאתם מזמינים את התפריט, תנו לעצמכם לדמיין את האירוע המושלם, והתרכזו במנות העולות בדמיונכם. גם אם חשקה נפשכם בסגנון אוכל חדש וזר, זה גם טוב, אך אל תתעצלו בלבדוק כל פרט ופרט, נסו לתאם הגעה עם בעל הקייטרינג, אין כמו בדיקת שטח על מנת לבדוק כמה מתאים לכם הסגנון והטעם.

לאחר שברור לכם איזה סגנון הסעדה ברצונכם להגיש באירוע, חפשו חברות קייטרינג המתמחות בסגנון זה. נסו לקבל המלצות מחברים ומכרים, בדקו את האתר של כל חברה, סננו על פי נטיית לבכם, ופנו לחברות שנראו לכם המתאימות ביותר. מתוך חברות הקייטרינג אליהן פניתם, בחרו את החברה המתאימה לכם ביותר מבחינת התפריט, היכולת להיענות לבקשותיכם, צורת ההגשה והכימיה ביניכם ובין בעל העסק.

כל האפשרויות על קצה המזלג

בין שלל האפשרויות הקיימות בתחום חברות קייטרינג תוכלו למצוא חברות המתמחות באוכל עממי אותנטי, ולעומתן כאלו המתמחות במאכלי גורמה, יש חברות המציעות תפריט חלבי, וכאלו המציעות תפריט בשרי, אפילו קייטרינג טבעוני ניתן למצוא. בנוסף, אפשרויות ההגשה גם הן מגוונות, החל מקייטרינג לאירוע באולם, גן אירועים, אצלך בבית או בטבע, דרך הגשה במזנונים, עגלות ודוכנים, או ע”י מלצרים לשולחנות. שפע האפשרויות מאפשר לכל אחד לבחור את מה שמתאים לו.

עניין של טעם

בחירת הקייטרינג לאירוע שלכם תשפיע על איכות האירוע ועל הנאת המוזמנים, לכן יש לעשות אותה בתשומת לב רבה. על המזון המוגש באירוע להתאים לסוג האירוע, למיקומו, לצורת הישיבה ולמוזמנים. אם מדובר באירוע של ילדים, או באירוע של חברה, או אם מדובר באירוע משפחתי אינטימי או אירוע רב משתתפים, חברות קייטרינג יוכלו לספק לכם את ההסעדה המתאימה לאירוע שלכם. קיימות אפשרויות רבות, ועליכם לבחור את החברה שעונה על דרישות הטעם האישי שלכם.

חוגגים אירוע בקרוב? הזמינו את אום ח’ליפה, קייטרינג דרוזי משפחתי אותנטי בעל ניסיון עשיר באירועים מכל הסוגים. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב