חתונה צמחונית

בשנים האחרונות הביקוש לאירוע חתונה צמחונית הולך וגדל, בד בבד עם צמיחת קהל היעד הצמחוני בישראל. כאשר מתכננים חתונה, יש אפשרויות רבות לבנות את אופי החתונה האפשרי, יש חתונות בטבע ואחרות יוקרתיות, באולם או על שפת הים. מה שכן, אחד הדברים המשמעותיים בחתונה הינו תפריט האוכל. חווית החתונה יכולה להיקבע על חודה של מנה זו או אחרת. בחירה מוצלחת של המנות יכולה להשאיר טעם לעוד, לתת כוח לחגיגות ולהשאיר את האורחים שבעים ומרוצים מאוד בסוף האירוח. בניגוד לדעה הרווחת, התפריט הצמחוני יכול להיות עשיר בכל טוב, ולהיות משביע, מהנה ובעיקר טעים.

חתונה צמחונית עם תפריט דרוזי עשיר

כאשר הולכים על קונספט של חתונה צמחונית, הבחירה המתבקשת היא לבחור בתפריט דרוזי דווקא. הייחודיות של הדרוזים זה שהם חיים בקהילות סגורות יחסית באזור יחסית מצומצם במזרח התיכון. לכן, המטבח הדרוזי הינו מטבח “ים תיכוני” אותנטי שמבוסס ברובו על תבואת האדמה המקומית, על דגנים, קטניות, ירקות ופירות. כשחושבים על המטבח הדרוזי, הקונוטציות הראשונות שעולות בראש הן של בשר ושחיטה, אך המציאות למעשה הפוכה לגמרי. האוכל הדרוזי הינו אוכל של “פלאחים”, אוכל שברובו המוחלט מבוסס על מאכלים וחומרי גלם צמחוניים. מנות נבחרות כמו ה”מג’דרה” או “בורגול ובמיה” יכול להיות מעדן נהדר ופשוט לחתונה. תפריט צמחוני יכול להיות עשיר מאוד, לספק מנת פחמימות הולמת לריקודים וגם חלבון חיוני מהצומח והכי חשוב – להיות טעים.

מה מגישים בחתונה צמחונית?

כאמור, הסוד של המטבח הוא בחומרי הגלם שהם הבסיס לארוחה. קייטרינג דרוזי אום ח’ליפה מבטיחים להגיש לסועדים את האוכל שבני משפחת ח’ליפה אוכלים בבית. לכן, לא תמצאו בחומרי הגלם שום מוצר קפוא, מוקפא או תעשייתי. את הירקות, השורשים והפירות קונה אום ח’ליפה ממש ביום האירוע, על מנת להבטיח את הטריות והאיכות הדרושים לתפריט חתונה. בחתונות, אנשים אוהבים לראות מגוון גדול של אוכל על מנת שיוכלו להתחיל “לאכול בעין”, התפריט הצמחוני נהדר למטרה זאת משום שהוא מספק ריחות, טעמים ומראות מעניינים למזנון ההגשה. הניסיון העשיר שצברה משפחת אום ח’ליפה יבטיח גם שהמנות תהיינה מסודרות בצורה אסתטית ומושכת לעין, כך אנשים יוכלו לנסות ולטעום מאכלים שלא ניסו בעבר.

תפריט צמחוני לחתונה של קייטרינג אום ח’ליפה

קייטרינג אום ח’ליפה זכה להיות שותף בחתונות מרובות ומוצלחות שנבנו בקונספט צמחוני, בתפריט ניתן למצוא מנות צמחוניות נהדרות כמו עלי גפן ממולאים, כרוב ממולא, מנסף אורז, פלאפל שמטוגן במקום, שלבאטה, מנזלה ועוד. כולן מנות שמבוססות על חומוס, בורגול, אורז ושאר מאכלים צמחוניים מעולים. בנוסף למרכיבים הצמחונים, גם התבלינים הינם תבלינים מקוריים כך שלא תמצאו במנות תוספות של מרק עוף או תבלינים מלאכותיים. הסוד של אום ח’ליפה הוא פשטות ואיכות, ושניהם מקבלים ביטוי נהדר ומבטיחים חתונה צמחונית משביעה ושמחה.
מזל טוב וקולולו 🙂
רוצים גם לחגוג חתונה צמחונית מוצלחת? בחרו בקייטרינג שלא מתפשר על רמת שירות גבוהה, חומרי גלם טריים, תפריט מגוון וצורת הגשה אסתטית ומזמינה. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב