טאבון לאירועים

בסוגים שונים של אירועים נהוג לקבל את פני האורחים עם עמדות מרהיבות שבהן מגישים כיבוד טעים. בין עמדות המזון שיכולות להעשיר כל אירוע ניתן למצוא את הטאבון המסורתי. טאבון לאירועים שעליו אופים ומשחימים פיתות דקיקות וטריות הופך בקלות למוקד משיכה גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. הריח המשכר של מאפים שזה עתה נאפו במקום ממלא את חלל האוויר ומושך אליו סקרנים מכל הסוגים, חווית האירוע משתדרגת עד בלי היכר כאשר רואים אישה שלשה את הבצק ואופה את הפיתות והמאפים לעיני הסועדים. את כל זה ניתן לשלב עם מגוון רחב של תוספות, מטבלים ורטבים וכך מקבלים חגיגה של טעמים וחוויה של אירוע.

טאבון לאירועים בנוסח דרוזי

הטאבון הוא תנור מסורתי שבו נהוג לאפות פיתות דקות ולעיתים גם פריכות. פיתות על גבי הטבון מקבלות טעם נפלא ומיוחד, שונה מאוד מזה שמאפיין את הפיתות התעשייתיות. כאשר מזמינים טאבון לאירועים חשוב כמובן שהכנת הפיתות תהיה מהירה ואיכותית, מול עיני האורחים אבל חשוב לא פחות לדאוג לממרחים ותוספות שונות.

כאשר מזמינים טאבון בנוסח דרוזי אותנטי נהוג לשלב לצד הפיתות מאכלים נפלאים כגון חומוס עם גרגירים, חומוס פול, טחינה, גבינת לבנה מצוינת. לעיתים ניתן לשלב לצד הטאבון גם עמדות שמגישות מאכלים נוספים כגון ממולאים, אורז עם צנובר ותבשילים נוספים עם בשר או ללא בשר.

טאבון לאירועים בניחוח משפחתי

על הכנת הפיתות בטאבון תופקד בדרך כלל האישה הדרוזית – מומחית לבישול מסורתי. כאשר רוצים ליהנות מאירוח דרוזי אותנטי ומטאבון מקורי ופיתות נפלאות כדאי להזמין קייטרינג דרוזי של ממש, ולא להסתפק בחיקויים.

הקייטרינג של אום ח’ליפה, קייטרינג דרוזי משפחתי אמיתי, מציע דוכני מזון שונים לאירועים וכן אירוע מלא שכולל מגוון רחב של תבשילים ומנות חלביות או בשריות. אפשר להזמין עמדת טאבון בלבד או לשלב אותה עם מנות נוספות על פי הצורך ועל פי סוג ואופי האירוע.

אם גם אתם מעוניינים בטאבון לאירועים קטנים או אירועים עסקיים בסגנון דרוזי אותנטי מיוחד, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 054-4839312

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב