פיתה דרוזית

[vc_row][vc_column][vc_column_text]פיתה דרוזית הינה המרכיב הפשוט, הבסיסי והטעים שמלווה כל מתכון של ארוחה דרוזית. את הפיתה הדרוזית היו מכינים פעם בטאבון עצים, את הטאבון עצמו היו מכינים מתערובת של בוץ, טיט וקש. אפייה על טאבון עצים מבטיחה כי הפיתה מקבלת את מיטב הארומות והטעמים שהיא אמורה לקבל. לא פעם יוצא שאנשים מנסים להכין פיתות דרוזיות על כלים חשמלים ואז התוצאה – אסון! באפייה על טאבון חשמלי יוצאת פיתה נטולת טעמים ו”מסטיקית”. חלופה ראויה לטאבון עץ יכולה להיות טאבון גז אם כי עדיין העדיפות תהיה לזה הקודם.

פיתה דרוזית לאירועים – מתכון להצלחה

במצבנו היום כולנו כבר מכירים את הדוכנים של הפיתות הדרוזיות, בין אם זה בחגיגות יום העצמאות ובין אם זה באירוע בר/בת מצווה פרטי – פיתה דרוזית הינה תחליף בריא וטעים יותר לאוכל המהיר. כאמור, פיתה דרוזית הינה מרכיב פשוט להפליא, כל שצריך זה למרוח עליה לבנה עם שמן זית ולפזר מעט תערובת זעתר ביתית והטעם אממממ, ימי!

כאשר מזמינים חברה שתקים לכם באירוע דוכן פיתות דרוזיות, חשוב לוודא שני דברים מרכזיים: 1. שלקייטרינג הדרוזי שהזמנתם יש מספיק ניסיון בהקמת אירועים מהסוג הזה, מהירות השירות מחד גיסא וניקיון הדוכן מאידך הינם הכרח. 2. איכות האוכל, אף על פי שהפיתה הינה דבר פושט כשלעצמה, מן ההכרח על מזמין השירות לוודא ולעמוד על טיב המרכיבים של האוכל. חשוב לשאול ולוודא ולטעום את שמן הזית, את הזעתר (כיום ישנם כל מיני אבקות זולות בתור תחליף לזעתר הבלדי) והלבנה.

דוכן פיתות דרוזיות לאירועים

בסופו של יום, פיתה דרוזית הינה מרכיב מנצח לאירוע מוצלח. כשאתם מזמינים דוכן פיתה דרוזית לאירועים, תנסו לסגור עם בעל הקייטרינג ביקור התרשמות. אדיבות השירות עם טיב המרכיבים אמורים לעשות את האירוע שלכם למוצלח במיוחד. אצלנו באום ח’ליפה דואגים להאכיל את הלקוחות שלנו באוכל שאנחנו מגישים בארוחות שלנו.

 

אם גם אתם מעוניינים להזמין אל האירוע שלכם מאכלי קייטרינג מיוחדים טבעיים ובריאים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו אל קייטרינג דרוזי משפחתי אום ח’ליפה בטלפון 077-220-1328 [/vc_column_text][vc_single_image image=”426″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב