קייטרינג בטבע

מעוניינים לערוך את החתונה שלכם תחת כיפת השמיים? רוצים לערוך את הבר מצווה של הילד בטבע? אם אתם מעוניינים לערוך את האירוע המיוחד שלכם ושל יקירכם בטבע, חשוב לתכנן את הכל טיפ טופ ולהזמין ריהוט מיוחד, אוהל שישמש אתכם בכל מזג אוויר וכמובן את שירותיה והמאכלים הטעימים של חברה שמומחית בכל הקשור אל קייטרינג בטבע.

מה לקייטרינג ולטבע?

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע צריך להזמין שירות קייטרינג מחברה בעלת ניסיון בהכנת וארגון מאכלי קייטרינג בטבע, חשוב שתדעו שיש הבדל משמעותי בין קייטרינג שמובא לאולם לבין קייטרינג שמובא לסביבה חיצונית. הארגון הוא אחר. האריזה שונה. שירות ההסעדה צריך לתת מענה לתנאי השטח, הן מבחינת הקירור ומבחינת החימום, חשוב לדאוג לציוד מתקדם שמבטיח את הטריות של כל המאכלים ועוד. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שכאשר מדובר על מאכלי קייטרינג, תמיד יש להתאימם לייחוד של האירוע בחוץ, כלומר מאכלים שיתאימו לאווירת הטבע בה בחרתם וישלימו את תמונת האירוע לתמונה הרמונית שמשלבת טבע.

קייטרינג בטבע – ייחוד מעל הכל

אם אתם מעוניינים להתחבר לצד האותנטי של האירוע שלכם. אם אתם מעוניינים להפוך אותו לאירוע שורשי ומוצלח ואם אתם מעוניינים להזמין מאכלים קצת שונים שכל נגיסה בהם תעניק תחושה של בישול אותנטי ישן נושן וגעגועים לריחות וטעמים שונים שזכורים לכם מילדות, בוודאי תשמחו להזמין קייטרינג בטבע שמציע לכם מסורת טעמים ביתית בסגנון דרוזי. אי אפשר להתעלם מהעבר הדרוזי בו עם זה חי בעוני והתזונה העיקרית שלו הייתה ממאכלים שהוכנו מהטבע ומהשדות של המשפחה. חיבור זה נותר עד היום ואם יש קייטרינג שמתאים לאירועים בטבע וזאת משום החיבור הטבעי והטעמים הנפלאים הוא קייטרינג בטבע של מאכלים דרוזיים. בשורה תחתונה, תשכחו מ”פיוז’ן” ומ”מולקולרי” ו “גורמה”, אוכל דרוזי זה אוכל של משפחתי, מפנק ופשוט.

מאכלים דרוזיים כיום

המאכלים הדרוזים שנהוגים כיום, מערבים שילוב קסום של טעמים וצבעים מהטבע. רוב מאכלי המסורת של הדרוזים מושפעים מהסביבה הים תיכונית, תמצאו שם אורז בסגנונות שונים, בורגול ושלל דגנים, שמן זית, פירות וירקות, עשבי בר ומוצרי חלב מסוגים שונים. הפיתות הדרוזיות הדקות מצליחות לשבות בקסמן את רוב האנשים, הבשרים הם של עיזים וכבשים והתבלינים נלקחים מהצמחייה ההררית בה מתגוררים הדרוזים. חשוב לדעת שהדרוזים דוגלים במאכלים טבעיים וטריים ולכן רוב המאכלים שלהם בריאים ועשויים משילוב של חומרי גלם בריאותיים ואיכותיים.

 

מעוניינים לחגוג אירוע בטבע? הזמינו את אום ח’ליפה, קייטרינג דרוזי משפחתי אותנטי בעל ניסיון עשיר באירועים רבים. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב