קייטרינג לאירועים

[vc_row][vc_column][vc_column_text]בשנים האחרונות ניתן לראות שהמגזר הפרטי והסקטור העסקי משתמשים רבות בשירותיהן של חברות הסעדה שמספקות שירות קייטרינג לסוגים שונים של אירועים. במאמר זה נגולל בפניכם מהו קייטרינג לאירועים ומה ההבדל בין קייטרינג שמיועד לאירועים פרטיים לבין זה שמיועד לאירועים עסקיים.

בוחרים בחברות קבועות- הסקטור העסקי

בשנים האחרונות יש מגמה מסוימת שבה רכזי אירועים של חברות שונות במשק מחליטים על בחירת מספר חברות קייטרינג לאירועים שישרתו אותם באותה שנה. בצורה זו הן יודעות מיידית למי לפנות במקרה הצורך ואילו חברות הקייטרינג כבר מכירות את הלקוחות שלהן, הדרישות וסוגי האירועים אותם הן עורכות והן מספקות את הטוב ביותר עבור החברה. אם אתם חברה ומעוניינים לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג שמציעה מאכלים אותנטיים וזאת על מנת להציג בפני משקיעים מחו”ל ואורחים זרים של החברה את הדתות שמתגוררות כאן והזרמים השונים, קייטרינג לאירועים מסוג דרוזי ישרת אותה בצורה נפלאה. דבר זה תקף גם לגבי ימי כיף וגיבוש של עובדי החברה ומנהליה.

קייטרינג לאירועים לעומת קייטרינג פרטי

קייטרינג לאירועים שונה מקייטרינג פרטי בכך שלא ניתן להסתכל רק על המזונות המוגשים אלא חייבים להסתכל על המטרה העיקרית של שיווק ומיתוג העסק על ידי אירוע מסוים בו מוגשים גם מזונות שמותאמים לאורחים אך גם מייצגים את המדינה אליה האורחים הגיעו. חברת קייטרינג שמציעה שירות קייטרינג לאירועים חייבת לדעת כיצד להתאים בצורה מושלמת את המאכלים שבתפריט הקייטרינג לסוג האירוע ולעצב אותם בצורה מרשימה. לכן, חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון בשירות הסעדה והארחה לאירועים שונים, חברה שתוכל לעזור לכם לעצב את התדמית של החברה שלכם בצורה הטובה ביותר. לעומת זאת, קייטרינג פרטי שם דגש על איכות ועיצוב המאכלים בלבד ולא על התאמה ספציפית למטרות החברה.

קייטרינג לאירועים קטנים

בשנים האחרונות אנשים רבים מחליטים להזמין שירותי קייטרינג לאירועים קטנים, כמו למשל אירועים משפחתיים וזאת משתי סיבות. הראשונה היא שהם אינם מעוניינים או לא יכולים להרשות לעצמם שעות של בישול וזאת משום עבודה תובענית ועדיפות למטלות אחרות בחיים. הסיבה השנייה היא משום שהם מעוניינים בסגנון בישול שונה משלהם אך עדיין איכותי וטרי  במחיר שווה לכל כיס.

אם גם אתם מעוניינים בקייטרינג לאירועים קטנים או אירועים עסקיים בסגנון אותנטי מיוחד, אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 054-4839312[/vc_column_text][vc_single_image image=”114″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב