קייטרינג למסיבות

מעוניינים לערוך מסיבה מהנה על גג ביתכם? בגן אירועים או על חוף הים? אנחנו מציעים לכם קונספט מקורי של מאכלים דרוזים איכותיים שיספקו את ההנאה האמתית של המסיבה. כי כל מסיבה מתחילה בבטן. מאמר זה יעזור לכם לבחור קייטרינג למסיבות שיהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת.

חברת קייטרינג למסיבה

אם החלטתם שאתם מעוניינים לערוך לחבר מסיבת שחרור מצה”ל או מסיבת יומולדת או סתם לעשות מסיבה לחברים ללא אירוע מיוחד כלשהו, בוודאי תשמחו לדעת שיש לכם אפשרות לבחור בקונספט אותנטי של מאכלים דרוזים טעימים לחך וססגוניים לעין. כל מסיבה מקבלת את הייחוד שלה בזכות קונספט מיוחד, ההחלטה לשים כמה מזרונים על הרצפה, כריות ענק ופופים, מוסיקה טובה ואוכל אותנטי טרי ואיכותי היא ההחלטה הנכונה ביותר למסיבה המוצלחת ביותר.

קייטרינג למסיבות- מתחילים..

חברת קייטרינג שמציעה שירות קייטרינג למסיבות היא חברה שתתאים את האוכל לקונספט של האירוע. נציג החברה ינסה להבין מכם את כל הפרטים הרלוונטים לגבי האירוע, האם מדובר על מסיבה לקהל יעד ספציפי או קהל יעד מעורב, מהו המקום בו בחרתם לערוך את המסיבה, מהי כמות המוזמנים, מהו התקציב שלכם ופרטים נוספים שיובילו את נציג הקייטרינג להציע לכם את התפריטים המתאימים ביותר לדרישות שלכם. יש לקחת בחשבון שאם יש לכם דרישות חריגות יש לומר אותם בשלב האפיון של הפגישה עם נציג החברה וזאת משום שכל פרט משפיע על המחיר. פעמים רבות יש אנשים ששומרים על דיאטה וזאת משום מצב בריאותי או משום הרצון להרזות, יש צמחונים וטבעונים, יש אנשים ששומרים על הפרדה בין בשר וחלב ועוד. חשוב מאוד למצוא תפריט שיקלע בצורה הטובה לקהל המוזמנים אליכם למסיבה.

לא מתביישים ושואלים

חשוב מאוד לא להתבייש ולשאול את חברת הקייטרינג, כמה זמן היא מספקת מאכלי קייטרינג למסיבות, האם היא יכולה להציג בפניכם המלצות, האם מדובר על עסק שיכול לספק לכם קבלות על כל תשלום, האם יש אפשרות להגיע לאירוע אחר של החברה וזאת על מנת להתרשם ממאכליה, האם החברה יכולה להציע שירות נוסף מלבד אוכל (שירות ריהוט להשכרה למסיבות ועוד) וכמובן האם החברה זמינה באותם תאריכים בהם אתם מתכננים לערוך את המסיבה.

מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו אל אום ח’ליפה בטלפון 054-4839312 ואנחנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר למסיבה אותה אתם מתכננים.

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב