קייטרינג צמחוני

[vc_row][vc_column][vc_column_text]למה קייטרינג צמחוני? יש אנשים שעבורם מזון צמחוני הוא דרך חיים. אחרים, נוהגים לשלב לצד תזונה שכוללת מוצרים מהחי ובשר גם תזונה שכוללת מרכיבים צמחוניים שנחשבים לבריאים ונטולי כולסטרול. כאשר מארגנים אירוע כזה או אחר, ניתן למצוא בין היתר גם שירותי קייטרינג צמחוני שאיננו נופל ברמתו המקצועית מכל קייטרינג שמציע מנות בשר למיניהן.

המרכיבים למנה צמחונית מוצלחת       

הסוד לקייטרינג צמחוני מוצלח מבוסס למעשה על כמה עקרונות:

מרכיבים טריים – מנות שמוכנות על בסיס מרכיבים טריים, שנבחרים במיוחד ולא כאלה שמגיעים מקופסאות השימורים.

הכנה קפדנית – שמבוססת על מתכונים טובים ועל ניסיון ומקצועיות וכן על אהבת הבישול.

הגשה נאה – שילוב נכון של טעמים וצבעים, סידור נכון על גבי הצלחת. עובדה – מנה יפה שנראית טעימה משפיעה גם על חוש הטעם.

כאשר מזמינים קייטרינג צמחוני כדאי לעיתים להתייעץ עם בעלי המקצוע לגבי העדפות מסוימות, לגבי אופן ההגשה (לשולחן או בדוכנים) ולגבי בקשות מיוחדות. קייטרינג מקצועי יוכל לספק מענה גם לבקשות מיוחדות ופחות שגרתיות, בגבול ההיגיון כמובן.

קייטרינג צמחוני ומפתיע

יש הסבורים בטעות שמנות צמחוניות צמחו בבתי האוכל והמסעדות של תל אביב המודרנית. למעשה, ניתן למצוא מנות צמחוניות מיוחדות ונפלאות גם במטבחים מסורתיים וגם במתכונים שעברו בתוך המשפחה בקרב עדות שונות.

מי שמעוניין להפתיע את אורחיו בקייטרינג צמחוני המבוסס על בישול אותנטי, מי שמעוניין לשלב טעמים מיוחדים, חומרי גלם טריים ושירות מכל הלב מוזמן להכיר קייטרינג דרוזי משפחתי. הקייטרינג המשפחתי של אום ח’ליפה מגיע לכל אירוע, בבית או בשטח ומציע מנות חלביות, צמחוניות או טבעוניות. עם הקייטרינג של אום ח’ליפה, תוכלו ליהנות מממולאים בנוסח דרוזי, מפיתה דקיקה עם זעתר ולבנה, מתבשילי קדירה, אורז עם צנובר ומגוון של קינוחים מלהיבים.

במידה וגם אתם מחפשים קייטרינג צמחוני, הקפידו להזמין מספק שירות איכותי, בעל שם טוב ומוניטין מצוין. בחרו בקייטרינג שלא מתפשר על רמת שירות גבוהה, חומרי גלם טריים, תפריט מגוון וצורת הגשה אסתטית ומזמינה. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328[/vc_column_text][vc_single_image image=”107″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב