קייטרינג

[vc_row][vc_column][vc_column_text]מחפשים קייטרינג? זקוקים לשירות הסעדה ברמה גבוהה וללא פשרות? עורכים אירוע קטן או בינוני ולא רוצים להתפשר? בשורות הבאות נראה איך מוצאים את הקייטרינג שלא רק מבטיח אלא גם – מקיים!

אירוח מכל הלב

ישנן חברות קייטרינג שעבורן מדובר בראש ובראשונה בעסק. אולי עסק שמתנהל נכון מבחינה כלכלית, אולי עסק ששואף לספק ללקוח תמורה איכותית, אבל – עסק. אנו סבורים שחברה מסוג זה – משהו בה חסר. כאשר רוצים קייטרינג עם ערך מוסף, שייתן חוויה של אירוח ברמה גבוהה, צריך ספק שמבין בשירות לא פחות מאשר באוכל טוב. שירות ההסעדה נסמך על שלושה עקרונות בסיסיים; אוכל, שירות ושפע – לכן חשוב לבחור בספק של שירות ואירוח שמבין שאוכל הוא צורך אנושי בחברה, במסגרת ובתחושה של בית עם חום ואהבה. אל נא לזלזל בחום ובאהבה… שכן, טיב האוכל נקבע לא פעם בזכות מוצרי הגלם ותשומת הלב המוענקת למנות. כאשר מוצאים קייטרינג שמכיר את סוד האירוח האמיתי, שמבין את המשמעות של אוכל טוב וקבלת פנים מכל הלב, מקבלים חוויה אחרת, יוצא דופן ואפילו נדירה.

קייטרינג לכל טעם

חברת הסעדה ששואפת להעניק ללקוח יותר – תשכיל להציע למזמין השירות חוויית אירוח על פי הטעם האישי שאותו הוא מחפש. יש כאלה שעבורם הטעם האישי כולל אירוח עם מנות בשריות טעימות, כאשר התוספות נועדו להשלים את ניחוח הבשר הצלוי. יש אחרים שמעדיפים שהקייטרינג יהיה נטול בשר ולעיתים גם טבעוני, אך לא משנה איזה מנה תבחרו – כאשר האוכל מוגש בלב חפץ מצד המארח זה מורגש בצלחת, בחוויה ובהרגשה במהלך האירוע ועד לסופו.

קייטרינג שמכבד את הלקוח ואת רצונותיו לא ימליץ ללקוח לבחור בכיוון הבשרי, החלבי, הצמחוני או הטבעוני. קייטרינג שמכבד את הלקוח יאפשר ללקוח לבחור על פי טעמיו ורצונותיו ורק אם יש ציפייה לסיוע בעצה או ברעיון כזה או אחר – יינתן סיוע שכזה – בחפץ לב.

טעם טוב עם המלצות

בין אם זקוקים לשירות של קייטרינג לאירוע משפחתי ובין אם מחפשים שירות של הסעדה לאירוע עסקי, לא כדאי לבחור לפני שמשוחחים עם ספק השירות ואם אפשר – עדיף גם לקבל המלצות. חברת קייטרינג שמספקת שירות טוב וטעם נפלא לאורך זמן תתגאה לספק לכל לקוח חדש המלצות של לקוחות מרוצים. לקוחות מרוצים הם כרטיס ביקור חשוב שיכול להיות ההבדל בין אירוע בינוני לבין חוויה מושלמת.

אנו סבורים שטעם הוא אומנם עניין אישי אבל חוויה של שירות, חוויה של טעמים מיוחדים והכנת המנות ללא פשרות ומחומרי גלם טריים ונפלאים הם האלף הבסיס לאירוח המושלם באירוע. לפני שאתם מזמינים את הקייטרינג שנראה לכם מתאים, לפני שאתם בוחרים את התפריט שיתאים לכם, שוחחו עם מי שיכין עבורכם את האוכל, הבינו מה מניע אותו, איך הוא רואה אתכם – כלקוחות או כאורחים, ורק אז תוכלו ליהנות ממקסימום חוויה וטעם.

מעוניינים לחגוג אירוע עם קייטרינג ייחודי? הזמינו את אום ח’ליפה, קייטרינג דרוזי משפחתי אותנטי בעל ניסיון עשיר באירועים מכל הסוגים. ניתן להשיג אותנו ב- 077-220-1328[/vc_column_text][vc_single_image image=”136″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב