קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק

כשיש לכם אירוע להפיק, ההכנות רבות וכך גם התקוות והציפיות, אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ומרשים, ושישאיר רושם שלא ישכח במהרה. אחת הדרכים להותיר זיכרונות חמים עוברת דרך קיבות המוזמנים, חברות קייטרינג בוטיק רבות מתמחות במאכלים מיוחדים, המוגשים בסגנון ובעיצוב מתוחכמים, ויוכלו להעשיר את חווית המשתתפים באירוע שלכם.

מה זה קייטרינג בוטיק

המונח בוטיק אומץ מהמילה הצרפתית בוטיק שפירושה חנות קטנה. הכוונה לחנות קטנה בה ניתן למצוא פריטים מיוחדים ואיכותיים, במקור דובר בפריטי אופנה, אולם עם השנים המונח הועתק לתחומים שונים. באמרנו קייטרינג בוטיק אם כן, אנו מתכוונים לקייטרינג קטן ואיכותי, המתמחה בסגנונות בישול ספציפיים, להבדיל מחברות הסעדה גדולות המספקות שלל אפשרויות קולינריות ממטבחים שונים.

מה הבוטיק שלך

בין החברות המציעות קייטרינג בוטיק ניתן למצוא סגנונות שונים.

  • קייטרינג גורמה –  מנות איכותיות, המוכנות, מעוצבות ומוגשות בהקפדה על ידי שפים מקצועיים. להרגיש באירוע כמו במסעדה יוקרתית
  • קייטרינג חלבי, צמחוני או טבעוני – קייטרינג נטול בשר, על טהרת הצמחונות או הטבעונות למקפידים על תזונה מיוחדת.
  • קייטרינג דרוזי – מאכלים כפריים אותנטיים, המוכנים על פי מיטב המסורת, לחוויה שורשית מענגת.
  • מגשי אירוח – שירותי הסעדה המספקים לכם מגשי אירוח יפהפיים, מעוצבים בהקפדה ובטוב טעם, וכל שעליכם לעשות הוא להניחם על השולחן.

יתרונותיו של קייטרינג בוטיק

בבחירת קייטרינג בוטיק לאירוע שלכם, אתם מבטיחים שהמנות שיוגשו באירוע יהיו איכותיות וייחודיות, ויוכנו בידי אנשי מקצוע המתמחים בסגנון בו בחרתם. לא מדובר בחברות קייטרינג המגישות פיוז’ן של כל סגנון מטבח שיעלה בדעתכם, אלא על חברות שהתמקצעו בתחום מסוים. כך המנות מקבלות דיוק ורמות ביצוע שאין להן מתחרים. בנוסף לרמה הקולינרית הגבוהה, הרמה האסתטית של המנות תשובב את העין, יתירה מכך, המוזמנים יזכו לחוויה חד פעמית, איכותית ומענגת.

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב