קייטרינג דרוזי מחירים

קייטרינג דרוזי מחירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

רבים שואלים עצמם האם קייטרינג דרוזי מחירים הוא דבר המתאים לאירוע שלהם. אנו אומרים חד משמעית כן, כי האוכל הדרוזי הוא מגוון מאוד ואפשר להרכיב מנות המתאימות בדיוק לתקציב ולגודל האירוע שלכם. משום שהמטבח הדרוזי עושה שימוש בחומרי גלם רבים, ניתן להרכיב מנות בשריות כמו גם חלביות, תוספות שונות, שפע של סלטים וכמובן גם מנות ראשונות ומנות אחרונות. 

קצת על קייטרינג דרוזי מחירים

קייטרינג דרוזי מחירים
קצת על קייטרינג דרוזי מחירים

קייטרינג דרוזי מחירים היא סוגיה שרבים שואלים אותנו עליהם. המחירים שלנו נוחים תודות לכמה אלמנטים הקשורים לאופי המטבח הדרוזי:

  • המטבח הדרוזי מבוסס על שימוש בחומרי גלם טבעיים ולא מעובדים, לעומת מטבחים אחרים. כמו כן שיטות הבישול שלנו הן מסורתיות ולא מצריכות מטבחים יקרים וגדולים המייקרים את הקייטרינג. אנו מספקים קייטרינג איכותי במחיר שווה לכל נפש המבוסס על ירקות, קטניות ובשר טעים.
  • שפע של מנות לבחירה – שלא כמו סוגי קייטרינג אחרים שמציעים מגוון מנות מצומצם, מאופיין המטבח הדרוזי בשפע של מנות לבחירה. סוגים שונים של בשר, שפע של מנות ראשונות טעימות, סלטים טריים, מנות חמות ואף מנות אחרונות. כל אחד יכול ליהנות מקייטרינג מלא המורכב מכל המנות, אך בתקציב המתאים לו.
  • מטבח מודולארי – אנו מציעים קייטרינג מלא הכולל את כל המנות, אך גם קייטרינג חלקי לפי התקציב שלכם. בדרך זו אתם תוכלו לדאוג לבשר ואנחנו לתוספות. או לחלופין, אנחנו נביא את המנות הבשריות הטעימות ואתם תדאגו לתוספות. כל אחד והדרך המתאימה לו, לסגנון האירוע ולתקציב.

למי מתאים קייטרינג דרוזי?

התשובה היא שלכולם… אנו מגישים קייטרינג דרוזי טעים וטרי בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים, אף לאנשים המקפידים על הכשרות. אנו מספקים מנות בשריות וחלביות כאחד ומציעים קייטרינג בשרי, חלבי, מבוסס ירקות בלבד ועוד. הלקוחות שלנו בכל רחבי הארץ מזמינים את הקייטרינג שלנו לאירועים הנערכים בבית כגון ברית, בר מצווה, שבת חתן או ימי הולדת. אנו אף מספקים את הקייטרינג לאולמות גדולים ולגני אירועים, לפי התקציב המבוקש.

אם אתם מתלבטים על קייטרינג דרוזי מחירים, נשמח לסייע ולייעץ לכם כיצד להשיג את הקייטרינג המשולם, במחיר נוח. השאירו פרטים באתר או התקשרו, ונציג מטעם קייטרינג אום ח’ליפה ישמח לענות לכם על כל השאלות, כדי שתוכלו ליהנות באירוע מושלם עם כיבוד טעים וחגיגי.

להצעת מחיר צרו קשר