קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי

באירועים גדולים או בינוניים, לחגיגת בר/ת מצווה, חגיגה מיוחדת, כינוס עסקי או כל מפגש אחר נהוג להזמין קייטרינג איכותי. מי שמארגן את האירוע מחפש אפשרויות שונות, בוחן טעמים שונים ומעוניין להעניק למוזמנים את הטוב ביותר.
כאשר מחפשים ארוחה איכותית אך לא כבדה מדי, כאשר המזמינים או האורחים לא מעוניינים בבשר צלוי, בקציצות וכיוצא באלה, כדאי בהחלט להזמין קייטרינג חלבי. כאשר בוחרים את החברה הנכונה, כאשר בוחרים את הספק הנכון, אירוח בסגנון חלבי יכול להיות טעים ומשביע, מיוחד ואפילו מאוד מפתיע.
רוצים לנסות אירוח של קייטרינג חלבי שונה ומיוחד? רוצים להתכבד במאכלים בנוסח ביתי, עם טעם אותנטי לא מתחכם אבל טעים מאוד? כדאי גם לכם לנסות את הקייטרינג המשפחתי של אום ח’ליפה שיכין עבורכם תפריט מתאים, עם הטעמים והאיכויות שאתם מחפשים.

רק דברים טובים

באופן שעשוי להפתיע לא מעט אנשים, בהחלט ניתן ליהנות מתפריט דרוזי מיוחד וטעים גם בלי להתבסס על מנות בשריות. אמנם אום ח’ליפה ובני משפחתה יכולים להציע גם מטעמי בשר נפלאים, אך לאירועים שבהם מחפשים משהו אחר – גם כאן אפשר לקבל מענה.

קייטרינג חלבי יכול לכלול בין היתר מטעמים משובחים כגון:

  • פלאפל מעשה בית, שמוכן בדיוק בטעם הנפלא, בלי להיות ספוג בשמן כי אם ספוג בטעם.
  • גבינת לבנה נפלאות, כפי שהמטבח המסורתי יודע להכין ולתבל ביד רגישה ומדויקת.
  • פיתות פריכות וטעימות שנאפות במקום, מול האורחים והמוזמנים.
  • מגוון רחב של ממולאים טעימים, עסיסיים, עם טעם שפשוט עושה חשק לעוד.
  • מנות חומוס וטחינה, חמוצים ומאפים ועוד הרבה דברים טובים.

אירוח מכל הלב

כאשר רוצים ליהנות מקייטרינג חלבי ואיכותי, כאשר רוצים ליהנות מאירוח מכל הלב, לא מספיק להזמין ספק שירות שמציע מגוון רחב. כאשר רוצים חוויה מיוחדת שבה כל סועד וכל מוזמן ייהנו משירות אישי ויחס נעים, כדאי לנסות קייטרינג משפחתי שעבורו – שירות ואירוח הוא דרך חיים.
מהמטבח הדרוזי המסורתי יביאו לכם אום ח’ליפה ובני משפחתה את חוויית האירוח, עם שפע של מאכלים צמחוניים וחלביים, ועם טעמים שעושים חשק לעוד ביס.

חדשות

אוכל דרוזי בצפון

אוכל דרוזי בצפון – 3 טיפים להכנת המנה המושלמת אם תעשו סקר קטן בין אנשים (גברים ונשים) בגילאי 18 עד

אוכל דרוזי בחיפה

כל מה שרציתם לדעת על אוכל דרוזי בחיפה לפי סקרים שבצעו בקרב נשים וגברים בגילאי 18 עד 50, כ60 אחוז

קייטרינג לאירועים אצלך

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב