קייטרינג לאירועים אצלך

קייטרינג דרוזי משלוחים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

לא רק באירועים רבי משתתפים נהוג להזמין כיום קייטרינג לאירועים. יישנן חברות קייטרינג, ואפילו לא מעט מהן, שמספקות אוכל טוב וטעים גם לאירועים קטנים. יש אפילו חברות שמספקות שירות גם לארוחות משפחתיות, ימי הולדת וכיוצא בזה. בין אם לאירוע רב משתתפים ובין אם לאירוע קטן, כך תבחרו היטב את הקייטרינג באירוע הבא שלכם.

לא רק בשר זה העיקר

אף על פי שנדמה כי הלב והעיקר של קייטרינג לאירועים הם מנות בשריות זה ממש לא חייב להיות כך. אפשר להזמין יופי של שירותי הסעדה שיגיעו עד אליכם לארוחות חלביות ויש גם אפשרות להזמין מנות דגים או אפילו קייטרינג טבעוני לחלוטין. אין ספק כי ניתן למצוא תפריטים כשרים או בלתי כשרים כאשר הכול תלוי בסוג האירוע וכן בהעדפות המוזמנים. אם כן, לפני שמזמינים, חשבו קודם כל איזה מן טעם יש לאירוע שלכם – בשר או חלב או אולי בעצם טבעוני?

יש חברות מתמחות

יש חברות הסעדה שיודעות להכין מבחר גדול מאוד של מנות ותפריטים, אך אין להן איזו התמחות מיוחדת. לעומת זאת, יש גם חברות קייטרינג שבחרו להתמחות בסוג מסוים של אירוח. למשל, יש בנמצא קייטרינג בסגנון דרוזי ויש בסגנון אסאדו דרום אמריקאי. יש כאלה שמציעים אירוח בסגנון יפני או המזרח הרחוק ויש גם סגנון מרוקאי, רוסי ועוד. יש גם אפשרות לתפריטים קלים, שכוללים פוד פינגר, מתאבנים ולסיום – קינוחי כוסות. אפשר להזמין ארוחות בנות 3, 4 או 5 מנות ואפילו יותר.

ניסיון ושירות ועוד סוגיות חשובות

אין בוחרים לעולם חברת קייטרינג לאירועים מבלי לבדוק קודם לכן מהו הרקע של החברה. כמה זמן היא כבר מספקת את השירות? האם היא מוכנה לגלות גמישות לבקשות השונות של הלקוח? מה אומרים הלקוחות – מרוצים יותר או מרוצים פחות? אילו סוגי תפריטים לבחירה יש וכמה אנשי צוות מגיעים לאירוע, ומה קורה אם רוצים להזמין גם הגשה? רק כאשר מבינים את התשובות לשאלות הללו ורק כאשר מבינים את ההבדלים שבין חברות ההסעדה השונות, אפשר לבחור נכון. אפשר להזמין את שירות הקייטרינג לאירוע שלכם וליהנות.

להצעת מחיר צרו קשר