קצת עלינו

קייטרינג דרוזי לאירועים אום ח’ליפה

מסורת של טעמים מהבית

אום ח’ליפה, האמא של משפחת ח’ליפה, היא הלב מאחורי קייטרינג דרוזי לאירועים אום ח’ליפה. על קירות המטבח של קייטרינג אום ח’ליפה המשמש כמטבח המשפחתי של משפחת ח’ליפה, לא תמצאו תעודות ממוסגרות מבתי ספר גבוהים לבישול, אך תמצאו שפע מתכונים דרוזיים מסורתיים שעברו מאם לבת, ב- 20 שנות בישול ארוחות דרוזיות משובחות. מאותן ארוחות שמגישה אום ח’ליפה מידי יום לבני משפחתה, תוכלו ליהנות גם אתם, באירוע שלכם!

פנו אלינו:
077-220-1328

אום חליפה- קייטרינג דרוזי לאירועים זה משפחה בשבילנו..

אום חליפה הוא השם של עסק משפחתי הקיים מ 2002. קייטרינג בוטיק המתמחה ביצירה ובישול מאכלים דרוזיים מסורתיים, בשילוב טעמים המבוססים על ידע ממיטב המסורת הדרוזית ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר. כל האוכל שאנחנו מכינים ומגישים באירועים הינו האוכל שאוכלים אצלנו בבית, בית משפחה דרוזית “מן היישוב”. הכל נעשה בעבודת יד קפדנית ומלאת נשמה כאשר על הכל מנצחת אם המשפחה והלב הפועם של העסק – אום ח’ליפה.

שירותי הקייטרינג הדרוזי המשפחתי שלנו מבית אום חליפה נהנים מבסיס איתן ומסורתי הנסמך על ידיהם האמונות של חברי המשפחה הגרעינית שלנו:

אום ח’ליפה ובשמה הפרטי “נזימה” – הבשלנית הנפלאה של כל המאכלים הנימוחים המקבלים תשומת לב מרבית בכל תיבול, בכל קיפול ובכל טעימה.

אבא סלאח – אב המשפחה והפנים של העסק הנמרץ שלנו, מטפל במכלול המקיף את מערך התפעול מא’ ועד ת’.

בסמאת ומייסא – אחיות המשפחה והחוט המקשר בין צוותי הקייטרינג והמטבח. שתיהן מתפעלות את האירועים ללא רבב ובאופן קולח ומעורר השראה.

מייסא – מכהנת גם כקונדיטורית המוכשרת של אום חליפה ומוציאה פעם אחר פעם קינוחים מיוחדים וטעימים להפליא, המאזנים באופן מדיוק בין מתיקות לטקסטורה.

חליפה – אחראי על מערך הניהול האדמיניסטרטיבי של קייטרינג המשפחה הכולל את ניהול קשרי הלקוחות והפן השיווקי של העסק. הגלגל המניע את שירותי הקייטרינג תוך שמירה על דאגה לכל פרט ופרט, על מנת לוודא כי לקוחותינו נהנים מחוויית שירות וקולינריה לא פחות ממושלמת.

המטבח המשפחתי שלנו ממוקם בדליית אל כרמל באווירה פסטורלית ומלאה בהשראה, המוענקת כל פעם מחדש לכל לקוח ולקוח הנהנה משירותי ההסעדה שלנו בשלל אירועי פנים וחוץ.