השירותים שלנו

שירותי ההסעדה של משפחת אום חליפה מספקים לכם את מגוון אפשרויות האירוח המדויק ומלא הקסם, הן לאירועים פרטיים והן לאירועים עסקיים. אנו דואגים תמיד לשפע וייחודיות הבאים לידי ביטוי בשלל המנות המורכבות על ידנו, כאשר הפן האסתטי והקולינרי מובילים את הטון והטעם העוצמתיים.

קייטרינג דרוזי משפחתי

האוכל הדרוזי ידוע בטעמים העזים והעדינים גם יחד, וכן באופן האירוח המסורתי, האדיב ומלא האהבה למטבח ולמשפחה. אום חליפה מאפשרת לכם לחוות חוויה קולינרית עשירה בטעמי העדה, יחד עם תפעול מלא של האירוע מבחינת שולחנות, ישיבה, כלים והגשה.

אירועים בטבע

אירועי טבע הם אירועים שנשארים כזיכרון נוסטלגי מתוק של שמחה הנחגגת על פני תפאורה יפיפייה ורחבת אופקים. האלמנט שעושה אירוע בטבע לכזה שנזכר כאטרקציה נהדרת הוא כמובן האוכל המוגש לאורך האירוע, והשירות הנפלא שהולם אותו. אום חליפה דואגת לכם לאלמנטים אלה בכל צעד ושעל באירוח, מתחילתו ועד אחרון האורחים.

אירועים קטנים בבית

אינטימיות משפחתית היא שם המשחק, ואנו יודעים להביאה לידי ביטוי באופן מלא נועם וחדוות משפחה. אום חליפה מתמחה בארגון והגשת סעודות המותאמות לאירועים קטנים בבית, קייטרינג בשרי וקייטרינג חלבי על כל פרט ופרט ביצירת אווירה חמימה, הן בחצר הבית והן בתוכו.

קייטרינג גריל בשרי

המטבח הדרוזי ידוע במנות הבשרים הנימוחות והערבות לחיך, המביאות את מאכלי בשר הכבש והטלה לרמה הגבוהה ביותר של ביצוע והגשה. הידע והמיומנות הדרושים בטיפול בבשר על גווניו ניכרים היטב בשירותי ההסעדה שלנו, על מנת ליצור עבורכם חווית אכילה מדויקת ואיכותית.

מגשי אירוח

אום חליפה מאפשרת לקהל לקוחותינו ליהנות גם ממגשי אירוח מלאי כל טוב ועשירים במגוון המטעמים המבושלים על ידי הצוות המשפחתי שלנו. עיצוב המגשים והרכיבים המגוונים הנערמים עליהם מביאים את חווית האירוח להנאה רצופה של קולינריה ואסתטיות.

קייטרינג לאירועים

משלוח קייטרינג

משלוחי הקייטרינג של אום חליפה מביאים עד סף ביתכם את שלל המנות והמאכלים האותנטיים שלנו, מבלי שתצטרכו לטרוח או לכתת רגליכם בין החנויות. האוכל המוכן שלנו מגיע ארוז וטרי בדיוק כאילו הכנתם אותו בעצמכם, כאשר כל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא לסיים הכל מהצלחת, וזה לא יהיה קשה כלל…

פשוט טעים

הכי טוב שיש, הכי אמיתי שיש, הכי מקצועי שיש